کد خبر : 7017
Print Print Print
ماهی را هر وقت از ‍آب بگیریم تازه است:

حسینی رفت،سبزواری ها همچنان در خواب غفلت!/شهردار نیشابور نقره داغ شد،سبزوار هنوز بر مدار اما و اگرها...

یکشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۴

باحکم وزارت کشور شهردار نیشابور 10 سال از تصدی پست‌های مدیریتی محروم شد.

Image titleسربداران نیوز/ پس از کش‌وقوس‌های فراوان و اخبار ضد ونقیضی که در رسانه‌های محلی نیشابور و استان مطرح می‌شد، شهردار نیشابور با حکم وزارت کشور از سمت خود عزل شد.

عباس حسینی که حالا باید او را شهردار سابق نیشابور بنامیم، دوران مدیریت پر فراز و فرودی را در نیشابور سپری کرد که در پایان نیز با حکم قطعی وزارت کشور از ادامه راه و فعالیتش بازماند. جالب این‌جا بود که هر از گاهی، صحبت از برکناری و عزل شهردار در رسانه‌های محلی به گوش می‌رسید و زمانی که تقریباً همه مطمئن بودند که نامه حسینی در جلسه آینده شورای شهر مطرح می‌شود و او عزل خواهد شد، اما با مخالفت چند تن از اعضا، دوباره شهردار به صندلی خود تکیه می‌زد.

تا این که بالاخره شهردار نیشابور با ابلاغ رأی قطعی شعبه سوم هیئت رسیدگی به تخلفات اداری کارکنان وزارت کشور به مجازات محرومیت از انتصاب به پست‌های حساس و مدیریتی در دستگاه‌های دولتی و دستگاه‌های مشمول قانون به مدت 10 سال محکوم شد.

این حکم به هیئت رسیدگی به تخلفات اداری کارکنان وزارت کشور در استان خراسان رضوی و نیز شورای شهر و شهرداری نیشابور نیز ابلاغ شد و "عباس حسینی" از صبح پنج شنبه گذشته در محل کار خود حضور نیافت. 

به گزارش خراسان رضوی، شورای شهر نیشابور هم شامگاه پنج شنبه گذشته "هادی مسلمی" را به سمت سرپرست شهرداری نیشابور منصوب کرد. رئیس شورای شهر نیشابور نیز با اظهار بی‌اطلاعی از مفاد حکم صادرشده ،درباره شایعاتی مبنی بر پلمب دفتر شهردار نیز گفت:  شهردار پس از اطلاع از ابلاغ رأی در دفتر کار خود حضور نیافت و تمام اسناد و اموال موجود در دفتر شهردار نیز پس از تشریفات اداری تحویل سرپرست شهرداری می‌شود.

احمد همت آبادی در پاسخ به این که شهردار طی چه اتهاماتی عزل شده است؟ افزود: من حکم تخلفات شهردار را ندیده‌ام .

اما به‌طور کلی می‌دانم که 13 تخلف ریز و درشت برای وی ثبت شده است. این در حالی است که "حسن پارسا" دیگر عضو شورای شهر، غیر قانونی بودن جذب برخی نیروها، انتصاب افراد فاقد سابقه به سمت‌های اداری، انعقاد قرارداد مشاور با عضو مستعفی شورای شهر، برداشت غیرمجاز حقوق بالاتر از سقف قانونی از حساب شهرداری و دریافت رهن منزل از حساب شهرداری و تصویب نکردن برخی معاملات بالاتر از نصاب معاملاتی در مراجع قانونی و نیز انحراف از بودجه را از تخلفات مطرح‌شده در این نهاد ارزیابی کرد.

در خور ذکر است "عباس حسینی" تیر ماه 94 به عنوان شهردار نیشابور منصوب شد. وی که از کارمندان با سابقه وزارت کشور است قبل از این سرپرست شهرداری نیشابور، کارشناس استانداری خراسان رضوی،  شهردار سبزوار و شهردار بجنورد نیز بوده است.اسفندماه گذشته پنج عضو شورای شهر سوالات خود را در خصوص عملکرد شهردار نیشابور تقدیم هیئت رئیسه کردند و رئیس شورای شهر نیز اعلام کرد که «حتی یک روز» ادامه کار شهردار را به مصلحت شهر نمی‌داند. یک ماه پس از آن، استیضاح شهردار نتوانست رأی لازم را در شورا کسب کند و شهردار در سمت خود باقی ماند.‍

نظر دهید ...
نظر شما :
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیکی :
تصویر امنیتی :
CAPTCHA
نظرات شما ...
تلنگر

یک اتاق گلی سهم خانواده ی پنج نفر جغتایی از زندگی!+عکس

از گندم سبزوار نخواهید خورد!!!!

حسینی رفت،سبزواری ها همچنان در خواب غفلت!/شهردار نیشابور نقره داغ شد،سبزوار هنوز بر مدار اما و اگرها...

به خاطر منافع خودشان دیگران را تخریب می کنند

تعصبی:در شورای اسلامی شهر سبزوار کفه روابط بر ضوابط سنگینی می کند!

شهر 10 هزار نفری با 2 تاکسی

وقتی عنابستانی به سبک محمود دلبندش لب به سخن می گشاید/باید هم قد مردم باشی تا حرفشان را بفهمی!

دلواپسان در نمازجمعه سبزوار سخنرانی سبحانی فر را ناتمام گذاشتند

روحانی احمدی‌نژادی ترین فرد در سپهر سیاسی کشور است!+فیلم

سبزوار در تب نبود مدیر برنامه محور در ورزش همچنان می سوزد!

رازگشایی از واکنش سرد عمومی به فرجام مذاکرات

خالی‌كردن دل ملت ایران آرزوی ما دلواپسان است!

کلیپ طنزحدادسلام هم آمد

نقدی بر اجرای نمایش مرگ یزدگرد در سبزوار

همه چیز را نقد دادیم،چیزهای جزئی رانسیه گرفتیم

حرف کافي نيست!

اطلاعات نظامی ناموس مردم است

پذیرش تبلیغات در سربداران نیوز